Вітаю Вас, Гість
Дитячий табір відпочинку денного перебування учнівпри Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст.
"Соняшник - 2017"
 
Традиційно, після завершення навчального року та з початком літніх канікул, на базі нашої загальноосвітньої школи відкривається дитячий табір відпочинку денного перебування "Соняшник". Цього року "Соняшник" розпочав роботу 29 травня - традиційно, урочистою лінійкою.

Детальніше про табір "Соняшник-2017"

Фотоальбом табір "Соняшник-2017"

26 травня 2017 року
Свято останнього дзвоника в КУ "Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Фото з заходу

ЮІР-2017

обласний етап змагань

17 травня в м. Запоріжжі на території Дитячої залізниці відбулись обласні змагання юних інспекторів руху ЮІР-2017, в яких взяла участь команда нашої школи «Зелене світло» (переможець зональних змагань). В напруженій боротьбі наша команда змагалась з іншими загонами. В конкурсі «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху» команда «Зелене світло» визнана найкращою за що й нагороджена грамотою і подарунками. Також в період очікування результатів команда відвідала зоопарк та акваріумний зал.

Фото зі змагань

Сергієнко Василь Миколайович

23 квітня 1956 – 4 квітня 2014

Значну частину життя прожив у Запоріжжі. Працював у обласних газетах Черкащини, Запоріжжя, писав для київських видань. Автор наукових праць із соціології, поетичних збірок. З 2009 року проживав у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Готувався до захисту кандидатської дисертації.

З 90-х років був членом Української республіканської партії, входив до складу Центральної Контрольно-ревізійної комісії партії. Був заступником голови Народної Ради Корсунщини, очолював місцевий осередок УРП.

Був активним учасником Революції гідності, взимку 2013—2014 років неодноразово їздив на Майдан Незалежності у Києві.

4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з кайданками на руках та слідами жорстоких катувань.

Похований у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

ФІЛЬМ ЧЕРЕЗ ТЕРНІЇ ДО ЗІРОК

Фільм Через тернії до зірок, присвячений життю, громадсько-політичній діяльності та подвигу Василя Сергієнка.

В Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано перегляд фільму для учнів 5-11 класів з подальшим його обговоренням.


Велопробіг

«Єднаймося в ім’я перемоги»

Велопробіг «Єднаймося в ім’я перемоги» відбувся у Пологах 10 травня, і охопив близько 100 учасників, серед них і 10 учнів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Чепіжко Кирил, Оларі Іван, Кучеренко Крістіна, Белянська Анастасія, Фесенко Олег, Созанський Ростислав, Печонкін Іван, Богданов Юрій, Рябко Андрій, Рябко Ростислав.

інформація та фото про велопробіг висвітлено в районних газетах "Пологівські вісті" та "Районка"


9 травня біля меморіального комплексу "В ім'я життя" відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Фото з заходу


Музей - подорож до цікавих вражень!

Учні 5-7 класів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів підвищували свій рівень знань про рідний край.

Школярі отримали масу приємних вражень, отримавши змогу не просто почути, а доторкнутись до історії.

У кожного відвідувача виявилося своє коло інтересів: хлопці 5-7 класів краще запам`ятали кімнату пам`яті Другої Світової війни; 5 клас - більше краєзнавчу кімнату, змайстровану з опудол диких звірів краю; дівчатам 7 класу запам`яталася кімната пам`яті СРСР періоду "застою" - меблі, одяг, техніка, якою користувались ще їх батьки.

Загалом екскурсія виявилася успішною! В учнів є бажання ознайомитися з іншими місцями історичних пам`яток рідного краю.

Фото з екскурсії


ЮІР-2017

зональний етап змагань

Шкільна команда ЮІР «Зелене світло» 26 квітня з гідністю представила нашу школу на зональному етапі ХLІ Всеукраїнського огляду конкурсу «ЮІР – 2017». За результатами змагань наша команда отримала грамоти за перемогу в конкурсах "Юний регулювальник", "Знавці правил дорожнього руху", "Велоестафета", "Медична допомога", "Пропагандист", учасниця команди Геращенко Інна визнана найкращою у конкурсі "Знавці правил дорожнього руху", а капітан команди Кучеренко Кристина найкращою у конкурсі "Регулювальник". Перемоги у вищеназваних конкурсах забезпечили команді "Зелене світло" ПЕРЕМОГУ у занальному етапі змагань, (та солодкий подарунок у вигляді тортика), наступний етап - обласний. Бажаємо їм успіхів!!!

Фото зі змагань


ЮІР-2017

районний етап змагань

Шкільна команда ЮІР «Зелене світло» 7 квітня з гідністю представила нашу школу на районному етапі ХLІ Всеукраїнського огляду конкурсу «ЮІР – 2017».
У конкурсі взяли участь 5 команд району, які представили на розгляд журі свої пропагандистські виступи та підготовлені агітаційні плакати соціальної реклами пропаганди дотримання правил дорожнього руху. Крім конкурсу «Пропагандист», юні юірівці мали змогу продемонструвати свої знання у конкурсах «Знавці правил дорожнього руху» та «Юний регулювальник». Також учні демонстрували свої здібності у доланні перешкод на велосипеді (конкурс «Велоестафета») і, звичайно, показували свою вправність у наданні першої допомоги у конкурсі «Медичний».
За результатами проходження всіх етапів шкільна команда зайняла перше місце. Вітаємо команду «Зелене світло»: Кучеренко Крістіну (9 клас), Созанського Ростислава (9 клас), Геращенко Інну (9 клас), Чепіжка Кирила (8 клас), Дамаскіну Олену (7 клас), Бережну Яну (7 клас), Гурбич Юлію (7 клас), Костюка Руслана (7 клас), Касича Руслана (7 клас), Сидорашка Максима (5 клас) з перемогою та бажаємо також перемоги на зональних змаганнях.

Фото зі змагань


ТОЛОКА

в КУ "Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" проведено ряд міроприємств по прибиранню та благоустрою території школи та меморіального комплексу "В ім'я життя".

ФОТО толока 23 березня

ФОТО толока 14 квітня


ЕКСКУРСІЯ

23 березня 2017 року учні другого та четвертого класу зі своїми класоводами побували на екскурсії в м. Пологи. Діти відвідали ПП "Добра глина" (сім`я Нагурних), де ознайомились з виробництвом глиняних виробів. Потім діти побували в ДСНС №21 м. Пологи, де ознайомилися з професією рятівника. Учням продемонстрували різні прилади, спец.одяг, яким користуються сучасні рятівники. Останньою зупинкою тої цікавої подорожі було с. Інженерне, в якому розташована Художня дитяча майстерня, де навчаються художній творчості діти з Пологівського району. Ця захоплююча подорож принесла задоволення і дітям і дорослим.

Фото з екскурсії


Свято гімнастики

"Міс грація 2017"

17 березня у нашій школі проведено Свято гімнастики "Міс грація 2017".

Фото з заходу


З 9 по 21 березня 2017 року у нашій школі проводяться дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. У навчальному закладі пройшли різноманітні заходи з метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.

Фото з заходів

6 березня в актовій залі нашої школи відбувся великий концерт до дня 8 березня! Зала гостинно прийняла працівників школи, а також мам, бабусь, мешканців нашого села. Учні вітали зі святом своїх мам, бабусь, хлопці вітали дівчат, даруючи привітання та подарунки. Будьте завжди щасливі, дорогі наші!

Фото з заходу

І знову в школі Масляна!

Масляна - це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів, що розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. 24 лютого у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування дня Масляної. Свято супроводжувалось цікавим дійством та веселощами: танці, пісні, конкурси, обряду вбирання та спалювання Масляної. Так як Масляна асоціюється у багатьох українців із куштуванням млинців та вареників, то було організовано, згідно народних традицій, «український ярмарок». Ярмарок благодійний, приймали участь у ярмарку учні школи. Не можна не подякувати батькам, які утілили це все у життя, бо кожна родина поспішала зранку до школи з повними кошиками випічки. Кошти, зібрані під час ярмарку, лідерами класів передані під час загальношкільної лінійки 26 лютого до Парламенту УКР, а вже звідти на різні благодійні акції.

Було цікаво й весело!

Маємо надію, що такі святкування будуть проходити в нашій школі надалі і в майбутньому.

Фотоальбом "Масляна-2017"

День Безпечного Інтернету

Матеріли до Дня безпечного інтернету в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст.

підготував вч. інформатики Недовба Є.О.

 


08 лютого 2017 року Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 приймала учасників районного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Семенівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, як ми вже згадували раніше, в районному етапі представив учень 4 класу Белянський Владислав, у номінації «Добре слово краще за багатство».

Наявність творчої індивідуальності, «мовної родзинки», рівень мовленнєвої культури, вміння підготовлено й експромтом вести розгорнутий монолог на задану тему, знання структури мовної ситуації, прийоми встановлення контакту з аудиторією були ключовими критеріями під час оцінювання публічного виступу.

Промови юних ораторів були оригінальними, захоплювали та хвилювали почуття слухачів, які щиро підтримували конкурсантів. В аудиторії панувала атмосфера риторичного підйому і святкового настрою.

За рішенням журі Белянський Владислав зайняв ІІІ місце, за що і нагороджений відповідною грамотою.
Вітаємо Влада з перемогою та бажаємо успіхів і наполегливості у наступних конкурсах.

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ,

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, НЕБЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ!

У соціальній мережі «Вконтакте» набуває популярності небезпечна гра.

Створено спільноти та групи, суть яких полягає у тому, щоб спровокувати дитину та схилити її до суїциду. Читати повністю27 січня відбувся шкільний етап міжрегіоналного фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив". Нашу школу на районному етапі, що відбудеться 8 лютого, буде представляти учень 4 класу Белянський Владислав. Бажаємо йому успіхів.

 20 січня в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди святкування Дня Соборності України проведено ряд заходів: серед них і проведені виховні години, і організований перегляд відеофільмів відповідної тематики, і виготовлення постеру, і утворення живого ланцюгу із учнів та вчителів школи. Переглянути відеоролик про створення ланцюгу єднання можна за посиланням: ПОСИЛАННЯ на РОЛИК

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохрещі

19 січня віруючі традиційно відзначають Водохреща Господнє. Святкування, пов’язане з відвідуванням громадянами річок, озер та інших водоймищ. Люди не лише набирають воду в ємності, але й купаються в ополонці та масово відпочивають біля водойм. Головну загрозу під час Водохреща становить велика кількість людей яка збирається на святкування. Читати повністю.

Нагадуємо: в категорії поради батькам та категорії для учнів/правила поведінки учнів - ви завжди можете знайти інформації про правила поведінки при виникненні різних небезпечних ситуацій.

Батькам. Учням.

28.12.16 року в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято Нового року для учнів молодших та старших класів. На святі були присутні батьки учнів та жителі села. Свято проходило в два потоки: 1-6 класи та 7-11. Після свята була організована дискотека для учнів. Діти були задоволені і з хорошим настроєм пішли відпочивати на канікули.

Фотоальбом "Новий рік"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Про правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період

Найвища цінність суспільства - людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа - це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню.

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них.

Проблема неправильного використання електронагрівальних приладів існує завжди. Люди дуже часто забувають вимикати нагрівачі, виходячи з помешкання, або лягають спати. Саме в цей час, коли нагрівальні прилади знаходяться без нагляду, постає реальна загроза виникнення пожеж. Адже неможливо передбачити перепади напруги, перевантаження у електромережі або коротке замикання. Так, з початку 2016 року через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок виникло 303 пожежі на яких загинуло 13 осіб. Травмованих 11 людей, з них 1 дитина. Врятованих 36 осіб, з них 4 дитини.

Через порушення правил експлуатації пічного опалення з початку року виникло 69 пожеж на яких загинула 1 людина. Травмовано 3 людини, з них 1 дитина.

Співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням в осінньо-зимовий період дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки та бажають Вам теплої зими, і головне, нехай тепло у Вашому домі буде безпечним!

Про правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період. Читати повністю.

 

День пам'яті жертв голодомору 1932-1933рр.

Запалила свічку, запалила,
Щоби більше лихо не ходило,
Хай палає свічка світлом білим,
Щоб в бабусі серце не боліло…
Щоби більше не прийшло те горе,
Хай горять свічки Голодомору.
Чуєш – душі аж до неба кличуть!
Хай горять вогненні білі свічі!

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

25 листопада 2016 року у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка-реквієм " " до дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Підготували лінійку учні 5-9 класів. Для учнів 1-4 класів проведено інформаційні хвилинки, присвячені Голодомору 1932-1933 років. Протягом 21-25 листопада у шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури та фотоматеріалів до 83 роковин Голодомору.

Районний етап ВУО з фізичної культури

На районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури, що проходив 26 листопада в ДЮСШ, нашу школу представляла учениця 10 класу Товкач Ірина. В ході змагань Ірина в особистому заліку виборола ІІІ місце. Вітаємо її з результатом.

 

Вишиванка

В Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 листопада проведений виховний захід присвячений вишиванці. Під час заходу учням розповіли про вишиванку: історію виникнення та поширення вишиванки, пов'язані з нею традиції, про вишивальниць с. Семенівка, цікаві факти про вишиванку і багато ще чого цікавого. Продемонстровано відео "Українська вишиванка. Код життя.", з якого учні дізналися про походження та значення візерунків, орнаментів, кольорів вишиванки. Учні демонструючи свої вишиванки розповіли звідки в них вишиванка, а також повідали про значення орнаментів на них. Також під час заходу діяла виставка вишивок - рушники, вишита сорочка, та інші роботи.

Мовна гра "Слово до слова - складається мова"

В рамках декади української мови та писемності було проведено мовну гру для учнів 5-7 класів у формі "Брейн-рингу". Учні показали неабиякі знання з української мови та літератури. По результатам гри перемогла команда "Дивослово".

Всеукраїнський радіодиктант до Дня української писемності та мови

Акція традиційно відбулася у День української писемності та мови і мала на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почалася годинна радіопрограма, присвячена акції: йшлося про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучав текст.

Учні Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приєдналися до акції.