Вітаю Вас, Гість

Наша школа вже не  раз допомагає українській армії, учасникам  АТО. Ось і перед Новорічними святами учні  нашої школи долучились до загальношкільних патріотичних акцій. Діти із задоволенням малювали, підписували новорічні вітання нашим захисникам. Разом з усіма учнями, вчителями зібрали 13 пакунків з продуктами харчування; також виготовили мішечки, які наповнили ягодами шипшини, зібрані учнями ще вересні. А ще діти вирішили новорічні листівки, виготовлені власними руками, подарувати українським солдатам в якості сувенірів. Щоб і до них прийшло свято, принесло радість і добро.

 


Засурмив в ріжок:
- Миколай йде до діток!
У мішку несе багато
Подаруночків всім дітям.

  Саме так в день святого Миколая, а в цьому році напередодні, проходить традиційне вітання гарними словами та побажаннями, а також солодкими подарунками з нагоди свята. Вітають учнів Святий Миколай з ангелочками.


До днів тижня права


28 листопада на базі Пологівської ДЮСШ відбувся ІІ етап Всекраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури. Нашу школу представляли Антіпов Владислав (9 кл.) та Товкач Ірина (9кл.). Товкач Ірина в особистому заліку виборола 3 місце.

 

 


Участь у Всеукраїнському місячнику
 

шкільних бібліотек 2015

В рамках ІІ Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який в цьому році проходив під гаслом "Виховуємо громадянина-патріота України" в Семенівській ЗОШ пройшло чимало заходів. Серед них...читати далі


20 жовтня 2015 року завершились змагання особистої першості школи з легкої атлетики. Учні змагались в наступних видах: біг на короткі дистанції 30, 60 м., метання малого м'яча, стрибки в довжину, крос 400, 800м.

   
   

19 жовтня 2015 року в Семенівській ЗОШ відбулись змагання першості школи із шахів. Перше місце виборов Рябко Ростислав.

День самоврядування


Олімпійський урок

 

26 вересня 2015 року відбувся похід учнів школи до річки Мала Токмачка на збір шипшини

25 вересня 2015 року пройшла першість школи з шашок

"Увага! Діти на дорозі!

В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі! серед учнів Семенівської ЗОШ проведена змагання-естафета з вправності їзди на велосипеді

Учасниками команди ЮІР "Зелене світло" Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. випущено стіннівку.

Серед учнів молодших класів проведено конкурс малюнків.

День визволення села

17 вересня жителі села Семенівка відзначають День визволення села від німецько-нацистських загарбників. Біля меморіального комплексу "В ім'я живих" відбувся мітинг, у якому взяли участь учні Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На мітингу виступили сільський голова  Рябчук Н.А., директор школи Петренко В.В. У словах виступаючих було багато сказано не тільки про часи війни, а й про сьогодення України, які змушують замислитися, адже за багато років ми втратили почуття ціни миру та не розгубили святий обов'язок - шанувати полеглих і живих героїв.     

javascript:void(0)

День Знань