Вітаю Вас, Гість

Правила для учнів

 

Профорієнтація

Догогі учні
 
Якщо ви стали свідком чи учасником дій, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність, ви можете звернутися за допомогою за телефоном 2-25-35 , 0505438699, 0688222035 до оперуповноваженого Пологівського відділу поліції Бублика Сергія Юрійовича, який закріплений за КУ "Семененівський НВК"

Також ви можете звернутися:

Адреса райвідділу міліції: вул. Сацького,4; тел. 2-24-95; 2-24-71
Електронна адреса: sk_mdd@yandex.ua
Електронна адреса ВКМСД ГУМВС області: okmdnzp@rambler.ru
Електронна адреса УКМСД МВС України: ditypolice@mvs.gov.ua
Районна служба у справах дітей: вул Горького,32; тел. 2-33-05; 2-25-54

   У Запорізькій області з початку поточного року на пожежах загинула 1 дитина, травмовано 2 дитини.

На жаль, чимала кількість пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Через необізнаність та незнання елементарних правил безпеки, діти дуже часто стають жертвами власної необачності. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час екстремальної події, діти не можуть зорієнтуватися та знайти правильний вихід із ситуації.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької ОДА звертаються до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду!

Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!